Vi tar oss an uppdrag över hela Sverige

Kontaktformulär
Lokalkontor/medarbetare

KONTAKTFORMULÄR

Vill du ha hjälp av Planea? Skicka dina uppgifter via formuläret så hör vi av oss.

KONTOR

Besöksadress:

Finnögatan 5 C

Postadress:

Planea, Finnögatan 5 C, 582 78 Linköping

Medarbetare:

Tony Caesar

Radon
070-621 31 39
tony.caesar@planea.se

Roger Pihl

Radon
070-600 14 19
roger.pihl@planea.se

Jakob Karlsson

Byggnadsmiljö, RBK
072-193 17 60
jakob.karlsson@planea.se

Christoffer Nordqvist

Radontekniker
070-979 75 19
christoffer.nordqvist@planea.se

Robert Eng

Byggnadsmiljö
070-146 99 23
robert.eng@planea.se

Henrik Stenhammar

Byggnadsmiljö, RBK
072-193 56 44
henrik.stenhammar@planea.se

Besöksadress:

Industrivägen 12

Postadress:

Planea, Industrivägen 12, 901 30 Umeå

Medarbetare:

Ulf Grabbe

Projektledare, oberoende skadeexpert
070 – 208 71 48
ulf.grabbe@planea.se

Johannes

Johannes Hillerström

Byggprojektledare, besiktningsman
070-399 06 50
johannes.hillerstrom@planea.se

Robert Vestman

Byggnadsmiljö, Fuktsakkunnig
070-248 12 78
robert.vestman@planea.se

Marcus Nilsson

Byggnadsmiljö, utredningar
076-807 07 04
marcus.nilsson@planea.se

Peter Lundberg

Byggnadsmiljö, utredningar
070-572 01 07
peter.lundberg@planea.se

Daniel Jonsson

Materialinventering, RBK-auktoriserad
070-618 24 71
daniel.jonsson@planea.se

Britt Grabbe

Ekonomi & administartion
070-575 60 95
britt.grabbe@planea.se